Nasze koła

Koło nr 1 – Wałcz

Prezes koła:
Jan Maksimczyk

Członkowie:
Gerard Falgowski, Mieczysław Jezierski, Janusz Wójcik, Grzegorz Zielonka

Koło Dom Technika Piła – nr 3

Prezes koła
Krzysztof Rauhut

Członkowie:
Ryszard Budnik, Mirosław Lisowski, Grzegorz Menzfeld, Marek Reszelski, Stanisław Sławiński

Koło STEICO Czarnków – nr 4

Prezes koła
Grzegorz Jasiński

Członkowie:
Dariusz Błoch, Jacek Gładyś, Maria Jachimczyk ,Marek Jaworek, Andrzej Kasiński, Adam Kaźmierczak, Lech Kołodziejczak
Zenon Koplin, Szymon Krystecki,
Aleksander Kubiak, Krzysztof Kurzawa, Józef Kurzawa, Stanisław Mleczko, Arkadiusz Norkowski, Tomasz Nowak, Łukasz Ozorkiewicz, Sławomir Pawlusiński
Marian Przytulski, Adam Słowik
Mariusz Świerniak, Marcin Warnke
Lech Wojcieszyński,

Koło Enea Chodzież – nr 5

Prezes koła
Baltazar Bartkowiak

Członkowie:
Damian Fijałkowski, Zenon Górecki, Janusz Komorowski, Robert Kubiak, Waldemar Machniak, Robert Małkowiak, Krzysztof Merker, Marek Nowak, Jarosław Pawlak, Zbigniew Przybylak, Piotr Stachowiak, Antoni Szabuniewicz, Łukasz Szabuniewicz, Krystian Wysz

Koło Terenowe Krzyż Wlkp. – nr 7

Prezes koła
Ryszard Belter

Członkowie:
Maria Belter, Artur Boberski, Kazimierz Czajka, Grzegorz Dubiel, Stanisław Humeniuk, Mateusz Krasoń, Ryszard Lala, Beata Mąka, Wiesław Mąka, Janusz Mroczko, Dawid Mroczko, Mieczysław Orepuk, Mirosław Pfajfer, Robert Popławski, Rafał Pyrek, Bartosz Rusin, Ryszard Szubert, Marek Sobkowiak, Karol Walaszczyk

Koło SEP Wronki – nr 8

Prezes koła
Irena Francuzik

Członkowie:
Wiesław Białek, Stanisław Bielecki, Andrzej Cenker, Józef Graś, Piotr Kamiński

Koło ELKON Piła – nr 9

Prezes koła
Piotr Konieczny

Członkowie:
Łukasz Andrzejewski, Cezary Dmitrzuk, Filip Konieczny, Mieczysław Kurasz, Tomasz Wojtczak

Koło Orange Piła – nr 10

Prezes koła
Tomasz Kopczyński

Członkowie:
Krzysztof Biskup, Tomasz Gruss, Waldemar Kuczko, Adam Najdek, Jarosław Nalewajski, Waldemar Nitka, Maciej Piotrowski, Krzysztof Romanowicz, Grzegorz Sałaciński

Koło Amica Wronki – nr 12

Prezes koła
Leszek Bartol

Członkowie:
Arkadiusz Białek, Łukasz Downar, Andrzej Michalak, Grzegorz Paczkowski, Piotr Piasek, Łukasz Piasek, Witold Pospieszny

Koło Szpital Piła – nr 14

Prezes koła
Marian Jarzyński

Członkowie:
Andrzej Bączkowski, Zbigniew Chojnacki, Adam Czajkowski, Zbigniew Kruk, Małgorzata Płociniczak, Jarosław Polerowicz, Wilhelm Sobiszczyk, Marek Zdrenka

Koło Enea Rejon Dystrybucji Piła – nr 15

Prezes koła
Artur Gugała

Członkowie:
Grzegorz Byczyk, Marcin Byczyk, Małgorzata Cichecka, Krzysztof Daleszyński, Mirosław Iwaniak, Krystyna Kaczmarek, Tomasz Kaszkowiak, Marcin Kłysz, Przemysław Kubacki, Małgorzata Lebiedź, Piotr Malicki, Jerzy Modrow, Maksymilian Niewierkiewicz, Andrzej Olech, Roman Słaby, Szymon Szwedziński, Zygmunt Wierzbicki, Bartosz Woźniak, Kazimierz Załachowski, Lech Żak

Koło Enea Piła – nr 17

Prezes koła
Krystyna Rauhut,

Członkowie:
Andrzej Bączkiewicz, Bartosz Białczyk, Ryszard Gawrych, Krystyn Graś, Jacek Jańczak, Zdzisław Karmelita, Elżbieta Kłosińska, Zbigniew Lipski, Michał Nowaczyk, Edwin Nowak, Paweł Piwowarczyk, Henryk Rosada, Paweł Rydzyński, Jarosław Stemler, Marek Woziwodzki

Koło Energetyk Piła – nr 18

Prezes koła
Stanisław Wernerowski

Członkowie:
Jerzy Ambroziak, Andrzej Bryl, Jan Kandulski, Jarosław Ludziejewski, Andrzej Majkowski, Bazyli Markowicz, Andrzej Mikuła, Małgorzata Najdek, Bogusław Pańczyniak, Jerzy Warkowski, Jarosław Wawrzonkowski, Lidia Wernerowska

Koło Terenowe Rogoźno Wlkp. – nr 19

Prezes koła
Edmund Kuźniak

Członkowie:
Henryk Abraham, Eugeniusz Binkiewicz, Mateusz Biskup, Artur Borkowski, Sławomir Dorna, Maciej Dziudziel, Maciej Gradowski, Tomasz Jedliński, Włodzimierz Koperek, Sebastian Krawczak, Andrzej Król, Michał Kuźniak, Anna Marciniak, Krzysztof Mitręga, Władysław Murkowski, Wiesław Nowak, Mariusz Olek, Włodzimierz Ostański, Piotr Pinczyński, Arkadiusz Pisarek, Zbigniew Romanowski, Miron Sacha, Patryk Skrzypek, Adam Szulc, Marek Tysiączny, Adam Wojcieszak, Kamil Wojtecki

Koło Terenowe Złotów – nr 21

Prezes koła
Jan Florek

Członkowie:
Jarosław Dudek, Alicja Guzowska, Florian Guzowski, Adam Guzowski, Grzegorz Kolera, Arkadiusz Kowalski, Jerzy Rossa, Franciszek Sobbek, Patryk Sobbek, Krzysztof Sobbek, Kazimierz Staszek, Zdzisław Urbański, Łukasz Urbański

© Wszystkie Prawa Zastrzeżone - SEP Piła 2020