Koło nr 12 we Wronkach

 

 

 

Koło nr 12 we Wronkach
64-510 Wronki ul. Jabłoniowa 2a
tel. 604 484 164
Władze koła
Prezes: Leszek Bartol
Sekretarz-Skarbnik: Piotr Piasek

 -----------------------------------------

WYNIKI ZEBRANIA
 
Wyniki wyborów zebrania sprawozdawczo-wyborczego w Kole SEP nr 12 we Wronkach
 
- Witold Pospieszny – Delegat Koła na Walny Zjazd Okręgu Pilskiego w Pile
- Leszek Bartol – Prezes
- Piotr Piasek – Skarbnik
- Grzegorz Paczkowski – Sekretarz
- Łukasz Piasek, Arkadiusz Białek, Grzegorz Paczkowski - członkowie Koła.
 
 
 
 
SPOTKANIE W ZESPOLE SZKÓŁ nr 2 WE WRONKACH
 
 
 
W dniu 31 stycznia br. z inicjatywy i udziałem członków koła nr 12 odbyło się spotkanie uczniów klas III i IV Zespołu Szkół nr 2 we Wronkach o specjalności "Technik odnawialnych źródeł energii" z Burmistrzem MiG Wronki panem Mirosławem Wieczorem. Burmistrz przedstawił przedsięwzięcia i programy samorządu wronieckiego zmierzające do ograniczenia emisji zanieczyszczeń powietrza we Wronkach oraz powiększenia ilości instalacji fotowoltaicznych w mieście i gminie. Uczniowie pytali Burmistrza o terminy realizacji przedsięwzięć, koszty ich realizacji, skali możliwych dofinansowań. Spotkanie trwało ok 2 godzin i było satysfakcjonujące dla wszystkich uczestników.
 
 
 

 

MONTAŻ KOTŁOWNI W AMICA S.A.

 

W AMICA Wronki S.A. kończy się montaż kotłowni gazowej o mocy 8 MW a rozpoczyna budowa hali tłoczni dla pras transferowych. Prace nadzoruje kolega Witold Pospieszny wykładowca i egzaminator SEP w grupach urządzeń G1 G2 G3. Kolego Witoldzie, nie pora przechodzić na emeryturę !!!
 
Kolega Andrzej Michalak przygotowuje rozbudowę fabryki opakowań styropianowych dla kuchni o kolejną produkcyjną linię technologiczną.
Mamy o czym rozmawiać i dyskutować podczas spotkań....!!!!