Koło nr 1 – Wałcz

Prezes koła - Jan Maksimczyk,

Gerard Falgowski, Mieczysław Jezierski, Janusz Wójcik, Grzegorz Zielonka

 

Koło Dom Technika Piła – nr 3

Prezes koła - Krzysztof Rauhut,

Ryszard Budnik, Mirosław Lisowski, Grzegorz Menzfeld, Marek Reszelski, Stanisław Sławiński

 

Koło STEICO Czarnków – nr 4

Prezes koła - Grzegorz Jasiński,

Dariusz Błoch, Jacek Gładyś, Maria Jachimczyk, Marek Jaworek, Andrzej Kasiński, Adam Kaźmierczak, Lech Kołodziejczak, Zenon Koplin, Szymon Krystecki, Aleksander Kubiak, Krzysztof Kurzawa, Józef Kurzawa, Stanisław Mleczko, Arkadiusz Norkowski, Tomasz Nowak, Łukasz Ozorkiewicz, Sławomir Pawlusiński, Marian Przytulski, Adam Słowik, Mariusz Świerniak, Marcin Warnke, Lech Wojcieszyński



Koło Enea Chodzież – nr 5

Prezes koła - Baltazar Bartkowiak,

Damian Fijałkowski, Zenon Górecki, Janusz Komorowski, Robert Kubiak, Waldemar Machniak, Robert Małkowiak, Krzysztof Merker, Marek Nowak, Jarosław Pawlak, Zbigniew Przybylak, Piotr Stachowiak, Antoni Szabuniewicz, Łukasz Szabuniewicz, Krystian Wysz



Koło Terenowe Krzyż Wlkp. – nr 7

Prezes koła - Ryszard Belter,

Maria Belter, Artur Boberski, Kazimierz Czajka, Grzegorz Dubiel, Stanisław Humeniuk, Mateusz Krasoń, Ryszard Lala, Beata Mąka, Wiesław Mąka, Janusz Mroczko, Dawid Mroczko, Mieczysław Orepuk, Mirosław Pfajfer, Robert Popławski, Rafał Pyrek, Bartosz Rusin, Ryszard Szubert, Marek Sobkowiak, Karol Walaszczyk



Koło SEP Wronki – nr 8

Prezes koła - Irena Francuzik,

Wiesław Białek, Stanisław Bielecki, Andrzej Cenker, Józef Graś, Piotr Kamiński



Koło ELKON Piła – nr 9

Prezes koła - Piotr Konieczny,

Łukasz Andrzejewski, Cezary Dmitrzuk, Filip Konieczny, Mieczysław Kurasz, Tomasz Wojtczak



Koło Orange Piła – nr 10

Prezes koła - Tomasz Kopczyński,

Krzysztof Biskup, Tomasz Gruss, Waldemar Kuczko, Adam Najdek, Jarosław Nalewajski, Waldemar Nitka, Maciej Piotrowski, Krzysztof Romanowicz, Grzegorz Sałaciński



Koło Amica Wronki – nr 12

Prezes koła - Leszek Bartol,

Arkadiusz Białek, Łukasz Downar, Andrzej Michalak, Grzegorz Paczkowski, Piotr Piasek, Łukasz Piasek, Witold Pospieszny



Koło Szpital Piła – nr 14

Prezes koła - Marian Jarzyński,

Andrzej Bączkowski, Zbigniew Chojnacki, Adam Czajkowski, Zbigniew Kruk, Małgorzata Płociniczak, Jarosław Polerowicz, Wilhelm Sobiszczyk, Marek Zdrenka



Koło Enea Rejon Dystrybucji Piła – nr 15

Prezes koła - Artur Gugała,

Grzegorz Byczyk, Marcin Byczyk, Małgorzata Cichecka, Krzysztof Daleszyński, Mirosław Iwaniak, Krystyna Kaczmarek, Tomasz Kaszkowiak, Marcin Kłysz, Przemysław Kubacki, Małgorzata Lebiedź, Piotr Malicki, Jerzy Modrow, Maksymilian Niewierkiewicz, Andrzej Olech, Roman Słaby, Szymon Szwedziński, Zygmunt Wierzbicki, Bartosz Woźniak, Kazimierz Załachowski, Lech Żak



Koło Enea Piła – nr 17

Prezes koła - Krystyna Rauhut,

Andrzej Bączkiewicz, Bartosz Białczyk, Ryszard Gawrych, Krystyn Graś, Jacek Jańczak, Zdzisław Karmelita, Elżbieta Kłosińska, Zbigniew Lipski, Michał Nowaczyk, Edwin Nowak, Paweł Piwowarczyk, Henryk Rosada, Paweł Rydzyński, Jarosław Stemler, Marek Woziwodzki



Koło Energetyk Piła – nr 18

Prezes koła -  Stanisław Wernerowski

Jerzy Ambroziak, Andrzej Bryl, Jan Kandulski, Jarosław Ludziejewski, Andrzej Majkowski, Bazyli Markowicz, Andrzej Mikuła, Małgorzata Najdek, Bogusław Pańczyniak, Jerzy Warkowski, Jarosław Wawrzonkowski, Lidia Wernerowska



Koło Terenowe Rogoźno Wlkp. – nr 19

Prezes koła - Edmund Kuźniak,

Henryk Abraham, Eugeniusz Binkiewicz, Mateusz Biskup, Artur Borkowski, Sławomir Dorna, Maciej Dziudziel, Maciej Gradowski, Tomasz Jedliński, Włodzimierz Koperek, Sebastian Krawczak, Andrzej Król, Michał Kuźniak, Anna Marciniak, Krzysztof Mitręga, Władysław Murkowski, Wiesław Nowak, Mariusz Olek, Włodzimierz Ostański, Piotr Pinczyński, Arkadiusz Pisarek, Zbigniew Romanowski, Miron Sacha, Patryk Skrzypek, Adam Szulc, Marek Tysiączny, Adam Wojcieszak, Kamil Wojtecki



Koło Terenowe Złotów – nr 21

Prezes koła - Jan Florek, Jarosław Dudek, Alicja Guzowska, Florian Guzowski, Adam Guzowski, Grzegorz Kolera, Arkadiusz Kowalski, Jerzy Rossa, Franciszek Sobbek, Patryk Sobbek, Krzysztof Sobbek, Kazimierz Staszek, Zdzisław Urbański, Łukasz Urbański