Pierwsze tegoroczne spotkanie rogozińskich SEP-owców nosiło nazwę Wielkanocne Jajo jako, że odbywało się krótko przed świętami Wielkiej Nocy. Kolegom z naszego koła i zaproszonym gościom wiosenna formuła spotkania się spodobała pomimo, że odbywała się po raz pierwszy. Nie zawiedli SEP-owcy z Rogoźna, Wronek, Obornik czy Ryczywołu i Wągrowca jako, że z takiego obszaru do naszego koła należą członkowie. Nie zabrakło także naszych przyjaciół z Chodzieży i Piły, którzy już od pewnego czasu uczestniczą w naszych imprezach i spotkaniach. Honorowym gościem na spotkaniu była Pani Renata Tomaszewska - Przewodnicząca Rady Powiatu Obornickiego. Dziękujemy i zapraszamy na następne i to już niebawem. Mieliśmy na spotkaniu po prostu zgrany i udany komplet przyjaciół, którzy się rozumieją i chcą od czasu do czasu pogadać czy tylko pobyć ze sobą - i o to w tego typu spotkaniach chodzi. Myślę, że na takich i podobnych imprezach w najlepszy z możliwych sposobów dokonuje się integracja stowarzyszeniowa. Na kolejne zapraszamy jeszcze więcej kolegów z innych kół, zwłaszcza tych mniejszych, którym często trudno coś podobnego zorganizować u siebie. Bardzo serdecznie zapraszamy do siebie - do Rogoźna.